Personal

Det är vi som tar hand om dina prover och svarar på frågor på mail och telefon!

Mikael Ljungström

Ägare
mikael@vidilab.se

Bitte Ljungström

Biomedicinsk analytiker, VD
bitte@vidilab.se

Michaela Ståhlsten

Biomedicinsk analytiker, Laboratoriechef
michaela@vidilab.se

Gunn Sandlund Vikström

Biomedicinsk analytiker
gunn@vidilab.se

Märit Eriksson

Husdjursvetare
marit@vidilab.se

Linda Eriksson

Husdjursvetare på masternivå
linda@vidilab.se

Mimmi Karlsmyr

Tekniker
mimmi@vidilab.se

Johanna Cromer

Tekniker
johanna@vidilab.se

Ulrika Möller

Webshopsansvarig/administrativ koordinator
ulrika.moller@vidilab.se

Ulrika Almén-Ivedal

Ekonomiassistent
ekonomi@vidilab.se

Emma Norell

Administration
emma@vidilab.se

Magdalena Haupt

Informatör/säljare
magdalena@vidilab.se

Sara Ljungström

Forskning och Utveckling
sara@vidilab.se

Alice Anlind

Forskningsingenjör
alice@vidilab.se

Simon Ackalin

Grafisk formgivning/Vaktmästare
simon@vidilab.se