Personal

Det är vi som tar hand om dina prover och svarar på frågor på mail och telefon!

Bitte Ljungström

Biomedicinsk analytiker, VD
bitte@vidilab.se

Michaela Ståhlsten

Biomedicinsk analytiker, Laboratoriechef
michaela@vidilab.se

Magdalena Haupt

Informatör/säljare
magdalena@vidilab.se

Ulrika Almén-Ivedal

Administrativ assistent
ekonomi@vidilab.se

Mikael Ljungström

Producent
mikael@vidilab.se

Daniel Martinsson

Biomedicinsk analytiker
daniel@vidilab.se
Studieledig

Gunn Sandlund Vikström

Biomedicinsk analytiker
gunn@vidilab.se

Johanna Hägglund

Laboratorieingenjör
johanna@vidilab.se

Mimmi Karlsmyr

Tekniker
mimmi@vidilab.se

Cecilia Ljung

Tekniker
cia@vidilab.se

Linda Edström

Tekniker
linda@vidilab.se

Henrik Osterman

Vaktmästare/Tekniker
henrik@vidilab.se

Sara Ljungström

Forskning och Utveckling
ekonomi@vidilab.se