Personal

Det är vi som tar hand om dina prover och svarar på frågor på mail och telefon!

 

Mikael Ljungström

Ägare
mikael@vidilab.se

Bitte Ljungström

VD/Biomedicinsk analytiker
bitte@vidilab.se

Michaela Ståhlsten

Laboratoriechef/Biomedicinsk analytiker
michaela@vidilab.se

Linda Forsbäck

Laboratoriechef/Husdjursagronom
linda.forsback@vidilab.se

Linda Eriksson

Produktionschef/Husdjursvetare på masternivå
linda@vidilab.se

Lina Holmström

Laboratorieingenjör/Biolog
lina.holmstrom@vidilab.se

Emelie Battersby

Laboratorieingenjör/Husdjursagronom
emelie@vidilab.se

Mimmi Karlsmyr

Tekniker
mimmi@vidilab.se

Johanna Cromer

Tekniker
johanna@vidilab.se

Magdalena Haupt

Informatör/säljare
magdalena@vidilab.se

Ulrika Almén-Ivedal

Ekonomiassistent
ekonomi@vidilab.se

Annelie H Abrahamsson

Administrativ assistent
annelie.h.abrahamsson@vidilab.se

Ulrika Möller

Webshopsansvarig/administrativ koordinator
ulrika.moller@vidilab.se

Sara Hägglund

Forskning och utveckling
sara@vidilab.se

Alice Anlind

Forskningsingenjör
alice@vidilab.se

Filip Ljungström

Sociala medier och PR
filip@vidilab.se
Personal

Det är vi som tar hand om dina prover och svarar på frågor på mail och telefon!