Personal

Det är vi som tar hand om dina prover och svarar på frågor på mail och telefon!

Bitte Ljungström

VD / Biomedicinsk analytiker / Parasitolog
Ägare
bitte@vidilab.se

Mikael Ljungström

Sara Hägglund

Laboratorieingenjör / Projektledare
Ägare
sara@vidilab.se

Filip Ljungström

Sociala medier och PR / Projektledare
Ägare
filip@vidilab.se

Linda Forsbäck

Laboratoriechef
Husdjursagronom Agr.Dr.
linda.forsback@vidilab.se

Pia Svedberg

Legitimerad Veterinär
pia.svedberg@vidilab.se

Matilda Görl

Laboratorieingenjör / Verksamhetsledare
matilda.gorl@vidilab.se

Emelie Battersby

Laboratorieingenjör / Husdjursagronom
Husdjursvetare på masternivå
emelie@vidilab.se

Karin Hidman

Laboratorieingenjör / Biomedicinsk analytiker
karin.hidman@vidilab.se

Siri Pettersson

Laboratorieingenjör / Biolog
siri.pettersson@vidilab.se

Mimmi Karlsmyr

Laboratorietekniker
mimmi@vidilab.se

Johanna Cromer

Lotta Jonsson

Ida Ahlberg

Linda Jerpdal

Dataregistrerare
linda.jerpdal@vidilab.se

Annelie H Abrahamsson

Administrativ assistent / HR
annelie.h.abrahamsson@vidilab.se

Linnèa Berggren

Karin Faber

Webshop / Logistik
karin.faber@vidilab.se

Tomas Johansson